O NAS

ATMosfero

to marka, która wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, powstała w firmie ATM Budownictwo. Nasza firma ma na celu zaoszczędzić Państwa czas, pieniądze oraz nerwy związane z remontem lub wykończeniem wnętrza. Nasze hasło brzmi „wykańczamy wnętrza, żeby wykańczanie nie wykończyło Ciebie”. W swojej działalności konsekwentnie stosujemy bezkompromisową strategię działania, opierającą się na stosowaniu materiałów wysokiej jakości oraz niezawodnych technologii. Dodając do tego wysoko wykwalifikowanych pracowników, każde zrealizowane zlecenie jest dowodem naszych umiejętności i profesjonalizmu.

aranżacja salonu białystok
aranżacje domu białystok

Z kim współpracujemy?

Działalność firmy ATMosfero odbywa się na transparentnych zasadach, które zachęcają do współpracy z nami klientów indywidualnych oraz firmy. Szczególną grupą firm najczęściej korzystających z naszych usług są biura, lokale gastronomiczne, przychodnie zdrowia, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki i hotele. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę na wysokim poziomie. Każde zlecenie dzieli się na kilka podstawowych etapów. Jest to przygotowanie wyceny, a następnie stworzenie projektu, kosztorysu i harmonogramu robót. Współpracujemy na podstawie umów pisemnych, dokładnie określających wszystkie koszty i warunki współpracy. Działalność naszej firmy to przede wszystkim IV filary, czyli: aranżacje wnętrz Białystok, prace budowlane, zabudowy stolarskie oraz meble i wyposażenie.

Dostawcami naszej firmy są sprawdzenie producenci i hurtownie budowlane, w tym również sklepy z wyposażeniem oferujące meble, armaturę, ceramikę łazienkową, oświetlenie, drzwi i podłogi. Sprawdzona jakość produktów i wypracowane rabaty, pozwalają nam świadczyć usługi na światowym poziomie. Obszarem naszej działalności jest powiat białostocki i miasto stołeczne Warszawa.

kosztorys

Realizacja inwestycji w formule zaprojektuj i wybuduj

Atmosfero

Zaplecze branżystów w tym konstruktorów, sanitarników i elektryków

projekty aranżacji wnętrz

Terminowa realizacja każdego zlecenia, oparta na harmonogramie robót

aranżacja mieszkania białystok

Kompleksowość i dokładność pracy, wynikająca z wieloletniego doświadczenia

projekty aranżacji wnętrz

Praca na ustalonym budżecie, którego wynikiem jest przyjęty kosztorys

Menu